» » "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

"Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

Всі люди звикають до ритмів сучасного життя, дотримуються напруженого графіка і часом не залишається часу на власне здоров'я. У будь-якої людини можуть несподівано виникнути хворобливі спазми, що виникають у гладкій мускулатурі внутрішніх органів. Спазми можуть виникнути внаслідок головного болю, при скороченнях матки, при періодичних менструальних болях. Неприємно, коли щось болить і не дає нормально працювати. Спазм легко зняти, якщо в аптечці виявляться ефективні швидкодіючі спазмолітики, такі як "Но-шпа" або "Папаверин". Два препарату схожі між собою по широкому спектру застосування. Який же препарат ефективніше, який краще, а також у чому різниця в "Но-шпі" і "Папаверине"? Відповідь дізнаєтеся далі.

Препарат "Но-шпа"

"Но-шпа" – препарат, що утримує лідерські якості більше 35 років на фармацевтичному ринку. За допомогою нього можна усунути спазми шлунка, ниркові коліки, головний біль. Його перевага полягає в тому, що препарат допомагає усунути біль швидко, протягом 10 хвилин після прийому або введення внутрішньом'язово. Препарат випускається різними упаковками: 40 мг, по 10 шт., 24 шт., 64 шт., 100 шт. та іншими. Таблетки маленькі, жовтого кольору. "Но-шпа" продається за доступною ціною і відпускається в аптеках без рецепта лікаря тому, що є високим і максимально безпечним засобом для людського організму.
"Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

Протипоказання

Як у будь-якого іншого препарату, є протипоказання і побічні дії.

Медикамент не рекомендується вживати хворим людям, якщо переважає:
  • Значна чутливість до компонентів, що входять до складу.
  • Печінкова або ниркова недостатність.
  • Серцева недостатність (зниження серцевого викиду).
  • Непереносимість лактози.
  • Наявність артеріальної гіпотензії.
  • Крім вищевикладеного, "Но-шпа" практично не впливає на людський організм побічного явища. Лікарі-гінекологи часто виписують даний препарат своїм пацієнткам для запобігання загрози викидня. "Но-шпа" універсальна, це дозволяє поєднувати її з іншими з препаратами, що знімають спазми.
    "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

    Побічні ефекти

    Серед побічних ефектів перераховують такі симптоми:
  • Нудота.
  • Блювота.
  • Запор.
  • Порушення серцевого ритму.
  • "Но-шпа" добре переноситься пацієнтами будь-якого віку. За багато років не було жодної серйозної побічної реакції, що підтверджують експерти. Якщо все-таки відбулася передозування препаратом, пацієнт повинен тривалий час перебувати під наглядом лікаря, якщо потрібно, в такому випадку провести промивання шлунка, викликати рвотную реакцію.
    "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

    Переваги ліки

    "Но-шпу" можна розхвалювати до нескінченності, так як вона популярна у всьому світі і поєднує в собі прекрасну характеристику. Спектр показань у препарату величезний.

    На сьогоднішній момент навряд чи можна знайти препарат популярнішим, безпечніше, надійніше, ніж "Но-шпа". Всього прийняття однієї таблетки – і спазму як не бувало.
    "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

    Препарат "Папаверин"

    "Папаверин" – лікарський засіб, що допомагає зняти спазми в людському організмі. "Папаверин" в перекладі з латинської мови означає слово "мак", ця назва не випадково, так як раніше препарат складався з опіуму, що міститься в маці. Препарат ефективно знижує тонус м'язів і розслаблює гладку мускулатуру. Не можна не відзначити, що даний препарат добре анестезує біль. Ліки добре знімає спазми при уретриті, циститі, при менструальної болю, метеоризмі та інших захворюваннях. Випуск препарату здійснюється за 40 мг. Його рекомендується вживати 3 рази на день. Медикамент має гіркуватий смак. Препарат потрапляє в кров, активно розподіляється по тканинах, ліки виводиться з сечею. "Папаверин" продається в фармацевтичних відділеннях за доступною ціною і відпускається без рецепта лікаря. Негативний момент – повільне всмоктування в організмі, тому його дія не таке швидке, як у інших препаратів, спазмолітиків. З усуненням сильної болі "Папаверин" впорається лише частково, тому рекомендується застосовувати його з іншими препаратами, наприклад, з "Аспірином" або "Парацетамолом".
    "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

    Протипоказання

    Протипоказання препарату:
  • діти до півроку;
  • літні люди;
  • страждають печінкової недостатністю;
  • мають глаукому;
  • які мають непереносимість лікарських компонентів.
  • З обережністю препарат приймається:
  • при отриманні черепно-мозкової травми;
  • при наявності гіпотиреозу.
  • "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

    Побічні ефекти "Папаверину"

    У людини можуть бути незначні побічні ефекти:
  • знижується артеріальний тиск;
  • виникає запор;
  • підвищується активність печінкових ферментів;
  • нудота;
  • блювота;
  • діарея,
  • порушення сну;
  • непритомний стан;
  • головні болі;
  • прискорене серцебиття;
  • аритмія;
  • набряклість слизової носа;
  • алергія у вигляді висипу на шкірі;
  • алергічний дерматит.
  • При вагітності та лактації безпека препарату не встановлена. Хоча перед пологами "Но-шпу" і "Папаверин" призначають досить часто. Адже вона допомагає прибрати біль і трохи розслабити м'язи.
    "Но-Шпа" і "Папаверин": що краще?

    "Но-шпа" і "Папаверин": що краще?

    Після проведення невеликого огляду двох спазмолітичних засобів можна сміливо стверджувати, що препарат "Но-шпа" краще "Папаверину". У чому ж переваги? У таблеток"Но-шпа" багато позитивних характеристик:
  • Висока ефективність.
  • Висока біодоступність.
  • Наявність швидкої абсорбції.
  • Швидке дію протягом 12 хвилин.
  • Можливість застосування при вагітності.
  • "Но-шпа" багато в чому перевершує препарат "Папаверин" своєю ефективністю, високою біодоступністю (до 100%). При прийомі внутрішньо вона швидко абсорбується, протягом 12 хв. Ліки не маскує симптоми "гострого" живота. Діє препарат швидко. У "Папаверину", навпаки, повільне всмоктування, тому він діє не так швидко, як "Но-шпа". До того ж з сильним болем "Папаверин" не впорається, його потрібно вживати з іншими препаратами. Але якщо потрібен швидкий ефект від "Но-шпи" або Папаверину", уколи прийдуть на допомогу. "Папаверин" - препарат хороший, але значно поступається "Но-шпі":
  • По-перше, препарат на відміну від "Но-шпи" має багато побічних явищ для організму людини.
  • По-друге, не дає можливість вживання жінкам під час вагітності, що є великим мінусом.
  • По-третє, у "Папаверину" не швидка абсорбція, препарат не відразу знімає спазми, усуває їх лише частково.
  • Який препарат вибрати?

    Після того як ми дізналися, що краще, "Но-шпа" або "Папаверин", слід підвести підсумок і сказати наступне. Обидва препарату відмінно справляються зі своєю поставленим завданням, тільки перший медикамент робить це трохи швидше.

    "Папаверин" усуває причину болю, тому на відміну від "Но-шпи" може допомогти у випадку больового синдрому, викликаного спазмом м'язів судин, а в інших ситуаціях вживання його марно, тому його не можна вважати універсальним. "Папаверин" випробуваний і перевірений фахівцями, тому медики вважають його надійним і звичним засобом, від якої складно відмовитися. Крім того, плюс даного препарату - мінімальна ціна, якщо порівнювати інші аналоги. Придбати такий препарат може кожна людина. "Но-шпа" відмінно зарекомендувала себе як ефективний і безпечний засіб для усунення спазмів. Препарат має високий профіль безпеки, тому його можна приймати вагітним жінкам. Безпека використання "Папаверину" при вагітності не встановлена.

    Як вибирати спазмолітичний засіб?

    На що важливо звертати увагу? Багато хворих задають подібні питання. Варто зупинити вибір на чомусь одному. Не рекомендується застосовувати одночасно "Но-шпу" і "Папаверин". Необхідно наступне:
  • В першу чергу прочитати анотацію, що додається до препарату. Звертати увагу на ефективність і безпека застосування лікарського засобу.
  • Друга умова – важливо враховувати мінімальність побічних явищ.
  • Третя умова – звертати увагу на спектр показань препарату.
  • Цінова категорія.
  • Вартість ліків повинна бути доступною для людей похилого віку, тому важливо враховувати мінімальну вартість лікарського препарату. Маркетингова компанія "Бізнес-кредит" склала рейтинг найкращих спазмолітичних засобів, і "Но-шпа" займає першу позицію серед подібних препаратів, що випускаються без рецепта лікаря. Таким чином, вона виправдано займає лідерське місце на фармацевтичному ринку. Якщо в аптечці відсутній засіб "Но-шпа" і несильні болі, можна використовувати ліки "Папаверин", що також допоможе впоратися з неприємними спазмами. Багато говорять, що "Но-шпа" і "Папаверин" - одне і теж. Це не так. Але вони мають практично аналогічну дію. У будь-якому випадку, обидва препарати безпечні, ефективно знижують тонус м'язів і розслаблюють гладку мускулатуру органів.
    21