» » "Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

"Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

Виробництвом сучасних лікарських засобів займаються різні фармацевтичні фірми. Один і той же препарат може носити різний торгова назва і відрізняться в застосуванні. Сьогоднішня стаття допоможе вам дізнатися про препарат «Цетиризин». Аналоги даного ліки в різних видах будуть представлені для вашого ознайомлення.
"Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

Опис лікарської речовини

Діюча речовина цетиризин - аналог інших антигістамінних засобів, має протиалергічний ефект. Ліки випускається у формі таблеток, суспензії і крапель. Рідкий препарат частіше призначений для застосування в педіатрії, але може використовуватися і дорослими пацієнтами. Діюча речовина цетиризину гідрохлорид після прийому за годину досягає своєї максимальної концентрації в організмі. Його дія тривале. Протягом 10 годин прийнята доза зменшується вдвічі, що свідчить про обов'язком терапевтичному ефекті.

Препарати, до складу яких входить такий компонент, як цетиризин (аналоги), надають протисвербіжну дію, знімають набряк, усувають гіперемію і висип. Їх використання доцільно при алергічному риніті, кон'юнктивіті, полінозі, кропив'янці, дерматиті і дерматозі.

Препарат «Цетиризин»: відгуки

Препарат «Цетиризин» у вигляді таблеток коштує близько 70 рублів. Краплі обходяться дорожче - 250 рублів. Випускається ліки з даним торговим назвою російськими, в'єтнамськими, швейцарськими та іншими зарубіжними фірмами. Вітчизняне засіб є найдешевшим з усіх. Відгуки препарати мають хороші. Безсумнівним плюсом стає відсутність седативного ефекту, який дають багато інші антигістамінні ліки. Приймаючи «Цетиризин», можна не відмовлятися від звичного способу життя: виконувати важливу роботу і водити автомобіль. Пацієнти також залишаються задоволені зручним застосуванням. Вживати таблетки потрібно всього один раз в день. Даний факт радує зайнятих людей, так як багато з них зазвичай забувають прийняти чергову порцію ліків. Таблетки «Цетиризин», склад яких представлений речовиною цетиризину гідрохлорид (10 мг), неприпустимо давати дітям до 6 років. Краплі підходять дітлахам з року. Протипоказано застосування препарату при захворюваннях нирок, період вагітності та лактації.

"Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

Популярний «Цетрин»

Ходовим препаратом на основі цетиризину гідрохлориду є «Цетрин». Випускається він у формі таблеток і сиропу. Вартість 20 капсул становить 200 рублів, що дає привід назвати ліки дорогим. Даний засіб не слід приймати пацієнтам з лактазною недостатністю. Таблетки призначені для дорослих і дітей від 6 років. Сироп може застосовуватися з двох. Будь-який вид препарату «Цетрин» заборонено під час вагітності та грудного вигодовування. Споживачі задаються питанням: «Цетиризин» або «Цетрин» - що краще? Відповісти на нього досить складно, так як медикаменти практично однакові. «Цетрин» - ходової, перевірений і дорогий препарат. «Цетиризин» - більш дешевий засіб. Важливою відмінністю антигістамінних ліків є застосування в педіатрії. «Цетиризин» можна використовувати у дітей з року, а «Цетрин» лише з двох років. В іншому медикаменти ідентичні.
"Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

«Зіртек» або «Зодак»?

Не меншим попитом користуються ліки «Зіртек» і «Зодак». У таких і препарату «Цетиризин» інструкція по застосуванню збігається. Дані кошти мають схожі показання та протипоказання. Вартість таблеток «Зодак» становить 160 руб., а «Зіртек» обходиться в 250 руб. Відмінною особливістю «Зодака» є те, що таблетки випускаються в меншій дозі (5 мг). Застосовувати краплі можна з 6 місяців. Препарат «Зіртек» в рідкому вигляді використовується для дітей від року.
"Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

Замінники першого покоління

Препарат «Цетиризин» протипоказання має не настільки об'ємні, ніж антигістамінні засоби першого покоління. Такі медикаменти не можна приймати при глаукомі, аденомі передміхурової залози, деяких патологіях сечового міхура, захворюваннях нижніх дихальних шляхів. До найбільш популярних засобів належать: «Супрастин», «Тавегіл», «Димедрол», «Діазолін». На відміну від таблеток «Цетиризин», показання до застосування цих медикаментів - екстрені випадки. Багато з них випускаються у вигляді розчину для ін'єкцій.

Об'єднує препарат «Цетиризин», аналоги першого покоління те, що ці кошти мають антигістамінну дію. Відрізняється вартість препаратів. Багато вказані антигістамінні замінники обходяться дешевше. Недоліками таких медикаментів можна назвати:
  • необхідність застосування кілька разів на день (зазвичай рекомендується триразовий прийом);
  • примушений відмова від виконання важливої роботи та управління автотранспортом;
  • виражений седативний ефект;
  • неможливість тривалого використання.
  • "Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

    Речовина лоратадин та ліки на його основі

    «Лоратадин» або «Цетиризин» - що краще? Для відповіді на це питання необхідно провести порівняльний аналіз медикаментів. «Лоратадин» - таблетки з однойменною діючою речовиною. Вартість препарату становить від 30 до 100 рублів і залежить від виробника. Антигістамінний засіб відноситься до другого покоління. Препарат діє за аналогією з таблетками «Цетиризин». Проте є у цих коштів відмінності. Який препарат придбати для лікування алергії: «Лоратадин» або «Цетиризин»?
  • Що краще для маленької дитини? Дітям до 2 років не призначається жодної з представлених препаратів. Після 2 років, перевагу можна віддати будь-кому.
  • З алергічною реакцією на укуси комах справляється краще «Лоратадин». Якщо вивчити уважно листок-вкладиш таблеток «Цетиризин», інструкція зовсім не включає дане показання.
  • Якщо лікування необхідно майбутній мамі, то перевага віддається таблеткам «Лоратадин». Важливо приймати препарат за призначенням лікаря.
  • Неприпустимо комбінувати «Цетиризин» з алкоголем. Якщо ви вжили спиртне і раптово виникла необхідність у протиалергічній засобі, то краще використовувати «Лоратадин».
  • "Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

    Які ліки від алергії вибрати?

    Ви вже знаєте, як описує препарат «Цетиризин» інструкція. Популярні аналоги даного препарату також стали відомі. Так яке ж ліки вибрати, щоб не помилитися?
    Для досягнення позитивного результату при лікуванні алергічної реакції слід звернутися до фахівця. Лікар підбере для вас підходящий препарат після обстеження. Залежно від скарг ефективність різних засобів буде змінюватися:
  • При необхідності екстреної терапії, сильному набряку або шоці використовуються засоби першого покоління. Їх не можна застосовувати довгостроково, тому терапія таких патологій, як поліноз або ринорея, даними засобами не обґрунтована. Як тільки пацієнту стає легше, медикаменти першого покоління намагаються замінити на інші.
  • Ліки «Зодак» і «Зіртек» часто застосовуються для дітей. Вони призначаються при алергії, викликаної харчуванням, вакцинацією. Також можуть використовуватися в комплексному лікуванні ЛОР-захворювань: отитів, синуситів, гайморитів.
  • «Цетиризин» і «Цетрин» частіше застосовуються в терапії дорослих пацієнтів. Ці препарати показують хороший результат при алергії, що супроводжується набряком слизових оболонок і почервонінням.
  • Відгуки про протиалергічних засобах формуються різні. Одній людині підійшов такий препарат, а іншого – іншої. Не слід покладатися на досвід своїх друзів і знайомих, використовуючи рекомендовану ними ліки. Пам'ятайте про те, що організм кожної людини індивідуальний.
    "Цетиризин": аналоги, їх порівняння та відгуки

    Підсумуємо

    Антигістамінні засоби другого покоління на чолі з ліками «Цетиризин» користуються успіхом. Ці медикаменти дозволені для тривалого застосування. Деякі ліки можуть використовуватися роками. «Цетиризин» і його аналоги мають мінімум протипоказань. Такі блокатори гістамінових рецепторів рідко викликають побічні ефекти. Медикаменти добре переносяться пацієнтами, коштують відносно недорого і доступні у вільному продажу. Якщо ви страждаєте від алергії, необхідно звернутися до лікаря і дізнатися, який препарат підійде саме вам. Гарного самопочуття!
    1046